Duben 2013

3/04/2013

3. dubna 2013 v 18:58 | K. |  Diary

GOODBYE BLOG.CZ

Byla bych ráda, kdybyste mě nadále sledovali na novém blogu. Původně sem chtěla stejnou adresu jako tady, ale bohužel, je obsazená.. tento blog mazat nebudu, mám tu milion fotek, vzpomínek.. a kdoví, třeba mě ten slavný blogspot tolik nenadchne a za pár dní či týdnů budu zpátky :D Každopádně, rozhodla sem se, že je čas na malou změnu a chci tam tomu dát šanci..

Takže teda..

http://catherinenovakova.blogspot.se/


1/04/2013, článek 2.

1. dubna 2013 v 22:10 | K. |  Diary

First time in Göteborg

Tak vám přeju pěknýho (trapnýho) apríla.. někdy se nestačím divit, kolik lidí naletí :D Každá druhá holka je dneska těhotná, Isabell má tetování na obličeji (ta byla totiž těhotná loni) atd.. Nevim, mě to nějak nebere. Co se týče dnešního výletu, nemůžu si stěžovat)) sice sem docela dost silně pocítila rozdíl mezi vstáváním ve 12 a v 7, ale stálo to za to :) Počasí sme měli úžasné, dokonce sem potkala plno lidí v krátkém rukávu - blázni :D .. Vyjeli sme v 9 ráno, v 10 sme byli na místě, potkali sme se s Martinovým bratrem a jeho ženou - strašně dobře se mi pamatují, protože se jmenují Stefan a Elen :D K. si vybírala boty (asi tak půl hodiny :D) a já mezitím skočila do H&M, pro pár věcí, které sem nutně potřebovala.. (obyč. černé tílko, tenisky, balerínky). Následoval oběd (ani nemusim zmiňovat jak byl dobrý!:D), potom sme se prošli po městě, stavili se do Mekáče na McFlurry, prošli pár dalších obchodů, stavili sme se na kafe co Starbucks a ve 4 sedly na vlak domů.

Zítra už zas pracovní stereotyp, Wilma jde do školky takže vstávám v 7, amen :D


1/04/2013

1. dubna 2013 v 0:25 | K. |  Diary

MONDAY

Čaaute)) Mám za sebou pár dalších fajn dnů :) když opomenu to, jak sem se skoro pozvracela když sme měli k večeři ovci :D Včera bych se byla ozvala, ale večer sme se s K. dívali na film a pak sem byla ráda, za svoji postel :D Naopak dneska nemůžu ani za nic usnout.. takže se jen tak válím, jím jahody - které byly levné jako bych je kupovala v Česku, wow :D .. ale po dopsání článku se pokusim spát, pač musím po dlouhé době vstávat v 7 :/ ale věřím, že to bude stát za to :) jedem s K. a Maxem do Göteborgu, nakupovat ♥ :D Tak snad seženu nějaké jarní boty ať můžu konečně vyhodit ty rozpadlé válenky..

Jinak pořád přemýšlim o blogspotu, třeba by mě to nakoplo k přidávání jako za starých časů, na druhou stranu v květnu by měl blog 2 roky! :D A to je mi zas líto "opustit".. No nic, jdu do postele, zítra se budu snažit fotit a večer vám napíšu jak nám ten výlet dopadl :)