Srpen 2012

31/08/2012, článek 2.

31. srpna 2012 v 19:36 | K. |  Others
Jeliko se mě na formspringu často ptáte, jaké zahraniční blogy navštěvuji, rozhodla sem se udělat článek a představit těm, co je neznají, ty moje TOP blogy, které projíždím i několikrát denně :)

Všechny jsou super a závidím jim jejich život!! (který alespoň z blogů vypadá úžasně)


Co se týče stylu psaní, moje oblíbená blogerka je zaručeně SOPHIE ♥ píše často, s plno fotkami a články mě vždy zaujmou :) Líbí se mi, jak neřeší negativní názory na svoji osobu, nestydí se a píše otevřeně téměř o všem. Je sice pravda, že si moc nezakládá na přirozeném vzhledu, její styl oblékání taky nepatří zrovna k mým oblíbeným, a někdy na fotkách ukáže trošku víc, než je dle mého názoru vhodné :D ale je svá a to se mi líbí :)

KENZA, předpokládám, že většina z vás ji zná. Nejradši na ní mám tu její přirozenou krásu, je moc sympatická, její outfity jsou originální, navíc na té její úžasné postavě - no prostě radost pohledět! :D))

ERICA , kterou taky mnoho z vás určitě sleduje :) na to, že je to více méně malá holka, má úžasný vkus, je strašně krásná, přirozená, skvěle fotí! A vždy mi příjde pozitivně naladěná :) Její sestřenice AURORA, má blog ve velmi podobném stylu, poprvé sem si myslela, že jsou dvojčata.. :D další přirozeně krásná blondýnka z Norska ANNAIS, jedna z prvních, kterou jsem začala sledovat :) Tyhle 3 mi příjdou hodně podobné, jak už stylem blogu, tak vzhledem :) ale všechny je žeru! :D ♥

MARTINE - krásná, originální, pro mě něčím strašně zvláštní :) fotí moc kráásně a její fotky jsou pokaždé v jiném stylu, to se mi líbí!

KRISTINE - krásná, stylová, jedna z mála brunetek, které sleduji :D)) říkám jí - hnědovlasá Aurora, fakt mi příjdou hrozně podobné :D)) a další KRISTINE, zároveň další tmavovláska :) působí na mě strašně mile.

Ale moje absolutně nejoblíbenější brunetka je CAROLINE, nádherná, sympatická, hodně nadaná co se týče focení! :)

THERESE - tu pravidělně sleduji jen chvíli, na jejím blogu mám neraději to, že pokaždé když příjdu, má nový článek! :D navíc miluju ty její pihy ♥ i když někdy by mohla trošku ubrat toho oranžového nádechu kůže, ale i přes to - super :)

FREDRIK - já ho prostě miluju ♥ :D jediný klučičí blog, který sleduju :) dřív jich bylo víc, ale ty mě postupem času přestaly bavit :) ale Fredouš? ten je super, krásnej, stylovej, dokonalej slaďouš! :D Jen škoda, že nepřidává časteji :)

ISABELL, všichni znáte :) To je kapitola sama o sobě! :D Hodně lidí kritizuje její vzhled, skrz to, že je nepřirozená a kdesi cosi.. ale já ji miluju :) Pro mě je ona prostě nejkrásnější, nestylovější, nejsympatičtější a kdoví co ještě :) !! Je fakt, že někdy to trošku přehání - např. ty zvětšené rty mít nemusela :/ ale to nic nemění na tom, že už víc jak rok je ona pro mě prostě číslo 1 mezi zahraničními blogerkami :)

Jak jste na tom vy? :) Máte nějakou oblíbenou zahraniční blogerku, o které jsem se tu nezmínila? Jestli ano, určitě hoďte odkaz :) článek s oblíbenými blogerkami z ČR, zase někdy přístě :)

31/08/2012

31. srpna 2012 v 14:06 | K. |  Diary
Zdravím :) dnešek je super! vzbudila sem se krásně ve 12, venku je chladno, snad bude i pršet :) dala sem si super oběd! nějaké čínské nudle a čínské houby, miluju taková jídla! ♥ A teď se jdu učit otázky, zítra s Nikčou máme příkladový den :D (nemůžu se dočkat no) :D A později se ještě určitě ozvu se článkem o mých oblíbených zahraničních blogerkách :)

Pokud máte nějaký návrh na článek, určitě napište :) zapíšu si je a postupně je udělám.


29/08/2012

29. srpna 2012 v 20:04 | K. |  Diary
Jak už asi mnozí víte z formspringu, tak eko jsem dala taky. Nejvíc sem se bála z příkladů a věřila sem si spíš v teorii a nakonec sem měla z příkladů 1 a teorie dvě trojky :D Zbytek dne sem odpočívala, jelikož sem se vyspala asi 2 hodiny, díky Týnuši, která chrápe jak godzila!! Udělala sem si po dlouhé době tortily, přišila sem staré clipy k novým a vypadají fakt dobře, hustě :)

Půjdu brzo spát a zítra asi příjde Nikča a budem se spolu učit :D alespoň zkusím tu maturitu :D když to nevyjde, tak nevadí :) hlavně, že nemusím znovu čtvrťák :)


28/08/2012

28. srpna 2012 v 12:59 | K. |  Diary
Ták, reparát z PEKu mám úspěšně za sebou :) Nakonec sem nešla sama ale s Majdou, což bylo super, jelikož sem si to s ní v klidu všechno ještě jednou prošla :) a nakonec sem šla ještě o půl hodiny dřív, ať to mám za sebou. Byla tam jen jedna učitelka, naštěstí né ta, co mě nechala rupnout :D takže už to mě uklidnilo a dopisy mi celkem sedly :) 2, 3, 4 - u toho sem hned věděla, že mi nejde :D takže celková známka 3 :) Pak sem ještě čekala na Nikču, co dělala matiku, taky to dala, takže super :)

Teď si dám pizzu a půjdu na ekonomiku, tam se bojím hlavně příkladů :/ prosím bože ať to dám a nemusím tam sedět další rok!! :D


27/08/2012

27. srpna 2012 v 22:38 | K. |  Diary
Chtěla sem vám, ještě než půjdu spát, poděkovat za všechny povzbudivé komentáře a vzkazy na formspringu :) a taky za super návštěvnost, 500 sem tu snad ještě neměla :D)) ♥ Ať už to zítra dopadne jak chce, alespoň tam jdu s pocitem, že sem se na to nevykašlala (jak sem původně chtěla), ale taky s pocitem, že sem tomu mohla dát víc :/ Každopádně uklidňuju se tím, že nejhorší co se může stát - další rok ve škole, no to je toho, co to je jeden rok :) Už se konečně musím naučit brát věci alespoň trošku s nadhledem. Tak se zatím mějte a zítra v 10 ráno, na mě myslete! :D:)

Tumblr_m5ienio81o1rq4wx4o1_500_large

26/08/2012

26. srpna 2012 v 18:58 | K. |  Diary
Krásný chladný večer! :) Dnešek se nějak nelišil od mých poslední dnů, válím se v posteli, volám na skypu, pročítám si dopisy.. Prooč to nemůžu dělat už zítra, třeba v 8 ráno?! Zbytečné nervy až do úterka do 10! :/

Trochu sem pozměnila design, růžová mě sice většinou po chvilce začne rozčilovat, ale už to chtělo trošku změnu od té šedé :) sem zvědavá, jak dlouho mi to vydrží. Fotka na záhlaví je stará asi od února a ta z menu tak z října :D nové fotky si pořídím, až bude víc času :) Dále taky v menu přibila nová ikona - s mým twitterem, na který zatím moc nepřidávám ale určitě brzo začnu!:D Škoda, že češi na twitter moc nechodí, chtělo by to nějakou změnu, ten facebook už je přece jen nuda :) Tak trošku sem i uvažovala nad videem, jen vůbec nevím, o čem by mělo být a navíc z toho mám trošku strach, ale kdybych už nechodila do školy, mohli by si ze mě dělat srandu max. anonymové, tak coo :D uvidíme no.

Budete se dívat na finále tý trapný farmy? :D (říkám TRAPNÝ a přitom ji sleduju :D) Když už, tak ať vyhraje Michal, než ta pipina šáárka :D


nejlepší počasí, horká čokoláda, hnusnej pek

25/08/2012, článek 2.

25. srpna 2012 v 14:41 | K. |  Photos
Takováhle jsem bývala..


kurdrnááč


Vždy hudebně nadaná :D

'fotogenická'..

milovnice koček :D

a v neposlední řadě party girl :D

25/08/2012

25. srpna 2012 v 12:11 | K. |  Diary
Včerejší den - přepisování složky, 2-3 dopisy mi chybí, co už.. Joo a víte co sem vám neřekla? kromě reparátu z peku dělám ve středu ještě ekonomiku (nenapsala sem to tady, protože sem to prvně neřekla ani mámě a ona sem tam zabloudí na můj blog a vyzvídá :D). Dneska si teda zkusim pár těch dopisů, zopakuju si příklady z EKA a v úterý v 9 ráno se dám na modlení :D

Jo a jinak - lidi neblázněte! to že je zataženo neznamená, že se hned musíte navléct jak na zimu :D ono pořád je skoro 30 stupňů ! :D

I'm not a perfect person..

23/08/2012

23. srpna 2012 v 14:11 | K. |  Diary
Furt to stejnéé dokola, vzbudim se, snažim se něco naučit a mezitím si píšu s ostatníma holkama, co jdou taky na reparát :D Dneska se ještě musím stavit k Nikči pro složku .. Ani nevíte jak se těším, až to budu mít za sebou! Ať už úspěšně, nebo neúspěšně.. to je jedno! A hlavně taky začne šk. rok a budu mít pokoj zas jen pro sebe!!!

Tělový sprej od Avonu - trvalo dlouho, než si ke mě našel cestu, vzhledem ke komunikaci mezi mnou, Lenkou a Týnušou :D Ale voní fakt pěkně! + ukázka jednoho z nových laků :)


Výborný salát s těstovinami a kuř. masem! Stejně jsou taková jídla na horké letní dny nejideálnější :)

22/08/2012, článek 2.

22. srpna 2012 v 22:03 | K. |  DiaryTyhle 2 mi dneska jedou celý den :) nevím, co mě na nich tak zaujalo. Obě mě nutí přemýšlet, Ali je super a Caleba miluju♥ Viděli ste noví díl PLL? co myslíte, že kuje ta Page?! :D

22/08/2012

22. srpna 2012 v 14:05 | K. |  Diary
Vážně, nenáávidim PEK! To už bych radši dělala reparát z účta! Nejde ani tak o to, že by toho bylo hodně nebo něco, je to pořád to stejné dokola .. ale prostě si v tom nedokážu vytvořít systém! I přes to, že mi Magda půjčila její perfektně přehledné složky, ze všech 4 ročníků. Achjo, vážně sem na to zvědavá :D A taky sem se rozhodla, že až bude po tomlhe všem, tak začnu číst! Protože nemám vůbec žádnou slovní zásobu, hrůza :D

Teď mám učící pauzu, podívám se na nový díl PLL, táta mi přinesl čokoládu prej na nervy, jak milé :D ale já nemám absolutně na nic chuť, protože znáte to, ten divný pocit v žaludku, když jste nervózní. A přitom zas o tolik nejde, nevim co mi je ..


A jinak ten Wonder sem koupila TADY a i s poštovným mě vyšel na 318,- :)

21/08/2012, článek 2.

21. srpna 2012 v 16:26 | K. |  Others
Už dlouho sem se chystala vyzkoušet ten všema do nebes vychvalovaný Wonder. Dneska mi přišel a jelikož sem ně nej byla fakt zvědavá, do 10 minut byl na hlavě. První věc co sem udělala - přičichla sem si :D v recenzích totiž psali, že smrdí. Mě teda nepřišlo, že by smrděl :)


Na hlavě sem ho nechala cca 40 minut. Přišel mi takový mastnější, oproti jiným maskám na vlasy, které sem zkoušela, ale vlasy mastné nenechal :) Vlastně splnil vše, co sem od něj očekávala. Vlasy jsou rozhodně lesklejší, jemnější a vypadají o něco málo zdravěji. Víc zatím nemůžu říct, přece jen - bylo to první použití :)


21/08/2012

21. srpna 2012 v 9:57 | K. |  Others
Dneska sem si přivstala, jelikož očekávám balíček :D navíc sem si potřebovala zajít do drogerky a čeká mě učení :/ Koupila sem si pár věcí, za super ceny, takže mám radost :)

První zastávka v drogerce a akce 1+1 zdarma, no nekup to :D)) zatím vám můžu jen říct, že ta pleťová voda skvěle voní!:) a už dlouho sem se na nějakou potřebovala, navíc značka Garnier mi vyhovovala, tak sem na ni zvědavá :)

Někdy si fakt říkám, zlatí vietnamci! V drogerce totiž chtěli jen za ty blbé gumičky kolem 50,- :D tady sem měla oboje za 15,- Sice se takové gumičky většinou trhají, ale toho se nebojím, já je do té doby vždycky stihnu ztratit :D

Make up + pudr zdarma, haha :D)) Pudr sem potřebovala a make-up mám alespoň do zásoby :) kupovala sem i pro mámu, tmavší odstín, děkuji XOXO za super typ!:D,))

Nejvíc se mi zalíbil ten fialový, netuším proč :) představila sem si u něj podzimní deštivý den :D červený, klasika - už mi docházel a světlých laků mám málo, tak sem sbalila i ten růžový :D))

20/08/2012

20. srpna 2012 v 9:41 | K. |  Diary
Dobré rááno, dneska se musím pochválit - snídaně se mi povedla jak už dlouho ne :D za fotku se teda už zas tak pochválit nemůžu :D ale pochopte, na balkóně svítilo a já pořádně neviděla :D No nic, dopiju kafe a podívám se na něco málo na reparát, i když to neudělám nemůžu přece odvezvdat prázdnej papír :D Ozvu se později :)


19/08/2012

19. srpna 2012 v 16:53 | K. |  Diary
Tohle je poprvé a naposled, co se na blogu zmiňuji o tom, proč se nebavím s Lenkou a svojí sestrou. Není na tom vlastně nic zvláštního :) Párkrát sem s něma nebyla venku (ony říkají měsíc, ale byly to asi 2 týdny, když sem měla nervy skrz školu a neměla sem peníze, navíc sem nechtěla být se svojí sestrou protože na ni sem nasraná už od doby, co sem si přečetla, jak mě obě s její drahou kámoškou Marťou nesnášejí).. Proč se teda tak trapně přetvařovaly a neřekly mi to do očí, hm? :) Vždyť se mnou seděly v jednom pokoji. Upřímně - taky ušišlanou Martinu nemusím.

Jednou sem si řekla, že zajdu za něma na hokej, máma jim volala, jestli tam jsou. Kristýna řekla něco ve stylu 'Jsme tu s holkama a nemůžeme se jich zbavit'. Tím pádem sem si odvodila, že tam s němi pravděpodobně být nechtějí :) A vzhledem k tomu, že 2 z těch 4 holek celý rok pomlouvaly, sem vážně nečekala, že se z nich najednou staly tak veliké kamarádky :) Ovšem, opak je pravdou! :) Když sem za něma přišla, sotva mě pozdravily a cítila sem se mezi něma jak mezi uplně cizíma lidma. Ono když už tam byly s někým jiným, mohly mi je alespoň představit, pak bych se možná necítila jak absolutní debil. No nic, šli jsme směrem k pokladně - ony vedle sebe, já za něma jak blbeček :) Došli jsme ke vchodu a i kdybych si chtěla koupit lístek a jít s něma, tak mezitím ony byly už dávno vevnitř. A já za něma jak blbec polezu a budu je tam někde hledat, když mi daly jasně najevo, že mě tam nechtějí? Haha, no to pardon, fakt ne :)

Co mě na tom nejvíc sere? Že furt dokola melou to jejich "neznáte okolnosti" .. pardon, ty okolnosti neznám ani já, haha.. Dále mi také bylo vyčteny věci, které ony samy dělaly :) například to, jak se chovám v opilosti. Ovšem není to tak dávno, co sme přes celou Břeclav naháněli moji ožralou sestru, která se nasrala a utekla od nás. Ale jinak velký obdiv někomu, kdo vydrží po dobu 12 let, skoro každý den s osobou, kterou tak nesnáší a bez které je mu líp. Já bohužel s jejich hokejovýma "kámoškama" nevydržela ani 5 minut :) Hold nebudu se ve středu večer kámošit s někým, koho v neděli odpoledne pomlouvám, asi takhle vám to řeknu.

To je asi tak všechno, samozřejmě je to jen moje verze příběhu, ony to třeba vidí jinak. Jen bych vás chtěla poprosit, už se k tomuhle tématu nevracejte :) poslední dny toho mám plný formspring a už mě to nebaví řešit, je to pořád dokola.


18/08/2012

18. srpna 2012 v 16:08 | K. |  Diary
Tak, nachystaná - dneska v rekordním čase :D)) a jdu se podívat na hokej, ozvu se později! :)


17/08/2012

17. srpna 2012 v 18:59 | K. |  Diary


Tak přidávám slibovaný článek na téma - Co od teď budu nosit v kabelce :D
Jak ste si mohli všimnout, není to nic neobvyklého :) Deodorant, antibakteriální gel, krém na ruce, rtěnka, balzám na rty, žvýkačky, náplasti (na ty moje věčné puchýře), přášky na alergii, diář, propiska, mobil, foťák, peněženka a balení kapesníčků. Na fotce chybí hřeben, bohužel žádný do kabelky nemám, ale zítra se stavím v drogerce a napravím to ;D zároveň s gumičkama.

Co kromě těchto klasických věcí nosíte v kabelce vy?

16/08/2012, článek 2.

16. srpna 2012 v 17:11 | K. |  Diary


Nejobyčejnější buchta na světě a přes to moje oblíbená, zkouška nového laku, nový díl PLL♥, projíždění IKEA katalogu - za pár dní tam jedem, vybírám květináče protože mám v plánu nějakou tu květinu na parapet :D)) nejvíc mě zaujaly bílé s 'krajkami', nebo jak to nazvat.

Byl tu návrh na článek 'Co nosím v kabelce', když sem o tom přemýšlela došlo mi, že tam vlastně nenosím nic, co bych měla :D Musím to napravit, tím pádem zítra čekejte článek 'Co od teď budu nosit v kabelce' haha :))

16/08/2012

16. srpna 2012 v 14:09 | K. |  Others
Přidávám fotky těch pár věcí z Brna, škoda jen, že na fotkách vypadají tak divně :/ bohužel, nemám doma žádné pořádné místo, kde bych to mohla hezky nafotit, tak alespoň něco no.. Na fotkách nejsou kalhoty, protože už ani nevím, kam sem je dala :D ale pro mě splňují všechno - tmavé, úzké nohavice, skvělá cena :) takže spokojenost.

Gliss kur, který jste tu mohli vidět už několikrát, odlakovač (ty nikdy nějak neřeším, vemu ten největší co mají a jdu :D) a tenhle anti-perspirant má pro mě snad nejpříjemnější vůni ze všech, co sem kdy měla :)


Absolutně nevím, co mě na tomhle tričku tak zaujalo :D před rokem bych se u něj ani nezastavila, mojí mámě se vůbec nelíbí ale pro mě je to hned jedno z oblíbených, strašně pohodlné a šedou miluju!


Tahle barva taky patří mezi moje nejoblíbenější, dokonce si dovoluju říct, že mi i celkem sluší.. tričko není tak obyčejné jak vypadá na fotce, ze předu je jakoby lesklé :)

Malá radost, taky radost! Chtěla sem už dlouho a 100% vynosím, protože culíky já ráda!

15/08/2012, článek 2.

15. srpna 2012 v 17:43 | K. |  Diary
Čautee :)) před chvilkou sem přijela z Brna, koupila sem si 4 trička, kalhoty a utratila sem jen 800,- takže paráda :) Měla sem i boty ale ty sem šla po 20 minutách vrátit, nedalo se v nich chodit, padaly a menší číslo neměli :/ co už.. Teď nemám absolutně co dělat, tak asi půjdu za holkama na hokej, alespoň se schladím, protože v tom vlaku bez otevřených oken to byla katastrofa, fakt :D