Červenec 2012

31/07/2012

31. července 2012 v 16:45 | K. |  Diary
Ha, půlku prázdnin máte za sebou, utíká to noo :)) Včera sem spala u Lenky, dívali sme se na jeden starší ale dobrej film. Dneska sme byli ve městě (zase) obhlídnout nějaké boty a drogerku. Řeknu vám, to čekání na výplatu je horší než samotné pracování :D Dali sme si kafe a teď už jen odpočívám.. Zítra se budu asi pravděpodobně učit, ať toho nemám tolik přes hokej, no..


30/07/2012

30. července 2012 v 11:22 | K. |  Diary


Vše nejlepší beruško!:D)) Je mi zle, zle a zle! Po měsící abstinence mě to včera fakt dostalo.. dobře mi tak, haha! Ozvu se později :)

29/07/2012

29. července 2012 v 13:10 | K. |  Diary


čaute :) včera sem se neozvala - neměla sem energii :D byla sem celá rozlámaná z noci trávené na balkóně a myslela sem, že mě ta alergie zabije! Přísahám, včera sem musela kýchnout tak milionkrát :/ Dnešek vidím na skvělej den! :) večer jdeme slavit - fakt máme co! Po dlouhé době, takže se nemůžu dočkat a pomalu se chystám už teď :)

Jo a kdybyste se někdo nudil tak si počtěte TADY, dostala sem pár zajímavých a originálních otázek :)) Zatím se mějte, ozvu se později.

27/07/2012

27. července 2012 v 10:15 | K. |  Diary
Přeju vám krásný pátek! :) Dneska sem vstala kolem 9, máma se divila že tak brzo .. ale pro někoho kdo měsíc vstával v 5 to fakt brzo není :D)) Ani nevíte, jak skvělý je to pocit, konečně si nalakovat nehty, umýt si vlasy, nesmrdět barvou a ředidlem, dát si peeling.. :D Plán na dnešek - zatím jen učení :) ale jelikož venku neprší a sem plná energie, tak později určitě něco vymyslíme :) Co váš pátek? jdete někam pít nebo k vodě? :)


26/07/2012

26. července 2012 v 20:34 | K. |  Diary
Tak, dnešním dnem už nejsem brigádnicí Gumotexu :D Konečně! Teď už jen čekat cca 12 dní na výplatu :/ alespoň mám čas něco se naučit :) .. Dneska sme se po dlouhé době vypravili na procházku a po 5 minutách začalo pršet, vrátili sme se domů a po 5 minutách pršet přestalo :D nevadí, duha byla pěkná :) bohužel, mobilem ji nevyfotíte tak, jak byste si představovali :D)) No nic, jdu si užít filmovou noc a zítra se konečně vyspím!! ♥ super.


25/07/2012

25. července 2012 v 15:31 | K. |  Diary
Z práce doma, dneska sme se zrovna 2x nepředřely.. :D Teď klasicky odpočinek, nové PLL♥ Mám se fajn :) Teď nemám nic moc náladu a ani fotky a nic.. ale počkejte po výplatě, to vás budu zahlcovat novinkama a fotkama furt :D haha, snad..


Taky tak milujete česnekovou pomazánku?:)


24/07/2012

24. července 2012 v 18:52 | K. |  Diary


Po nááročném dni v práci, zasloužený odpočinek a skvělá večeře!:) Dnešek byl totiž opravdu hodně pracovní :D .. Ostatním holkám je asi jedno, když za celý den neudělají NIC. Bohužel, mě 8 hodin sedět nebaví a taky mi to příjde blbé. Neříkám, že není fajn jeden den trošku zvolnit, ale pak to snad logicky musím dohnat druhý den, no ne? Ale co, už jen 3 dny :) Pak mě sice čeká učení, ale kvůli tomu nebudu vstávat v 5 ráno :D.. Víte co je pro mě nejhorší? Cesta na kole - bojím se, protože já a moje orientační schopnosti na silnicích - no haha.. navíc ráno mrznu v kalhotech a mikině a odpoledne je vedro na sukni :D No nic, pro dnešek končím.

23/07/2012

23. července 2012 v 19:16 | K. |  Diary

Fotky, které se nastřádaly v mobilu, za posledních pár dní. Aby se neřeklo, že tady na to kašlu :D)) Jinak dnešek - klasika v práci, odpoledne relax, teď se jdu učit :) Tak se zatím mějte a užívejte prázdniny!

22/07/2012

22. července 2012 v 15:36 | K. |  Diary
Ani jeden z 'Nových životů', které sem začínala pravidelně - vždycky od pondělka mi nikdy nevyšel. Tentokrát začínám v neděli, tak snad to vyjde, haha.. Ne prostě, vážně už je na čase změnit pár věcí, ať už se to týká učení, chování, vzhledu apod.. Dnešek je takový můj první učící den, nějak extra mě to nebaví ale stejně bych nenašla žádný lepší program, tak co :) Ještě se podívám na nějakou knížku a pak se půjdu asi projít nebo něco, celej den doma - opravdu na nervy, ta naše rodinka, achjo.. :D

Večer musím samozřejmě brzo spát, protože ráno zase pěkně do práce, je to poslední týden, takže hezky s úsměvem :D Letos mi to oproti loňsku strašně rychle uteklo. Nevím jestli je to tím, že sem tam s holkama a bavíme se, nebo tím, že se zrovna 2x nepředřeme.. a nebo tím, že za měsíc dělám reparát.. Tak či tak, svým způsobem mi to tam bude chybět, no..

A taky nesmím zapomenout - užívám si poslední dny bez ségry (nic proti, jen prostě miluju být v pokoji sama, znáte to). Dneska sem se celkem rozepsala, jak se tak dívám :D No nic, ozvu se zase zítra,))


21/07/2012

21. července 2012 v 19:15 | K. |  Diary
Takže, už nikdy si do Brna nevezmu podpatky - to jen tak pro začátek! :D a už nikdy si nebudu hledat věci z H&M na internetu, protože pak víc jak polovinu v těch obchodech prostě nemaj a akorát sem zklamaná :// Ale víte, co je fakt skvělá náhoda, která vám uplně maximálně vylepší den? .. Když potkáte toho nejkrásnějšího mistra z celého Gumotexu :D a jak se pěkně usmál když zdravil, no konec :D kvůli němu se i těším do práce!

Teď si stáhnu nějakej pěknej film, a budu si užívat chladného deštivého večera♥ dík bože, za tohle počasí! Jo a mimochodem - od zítra zase přidávám pravidelně každý den! únava neúnava, nezájem :D


19/07/2012

19. července 2012 v 18:25 | K |  Diary
Dneska mě drahé "kámošky" v práci zase pěkně vyotočily! Nevím, proč tam takové líné s prominutím krávy... vůbec lezou. No nic.. Taky sem zaspala.. místo 4:40 sem vstávala 5:25 a měla sem 5 minut na nachystání a dopravení se k Albertovi :D Další věc, která mě teda ani trošku netěší - sem nějaká nachlazená.. Tím pádem, když už neležím skrz únavu, ležím skrz bolest hlavy nebo krku :/ parádička! Alespoň si po dlouhé době vychutnám svůj oblíbený zelený čaj :)


Dneska bouřkové odpoledne♥))

18/07/2012, článek 2.

18. července 2012 v 19:22 | K. |  Diary
Tak jo, před chvilkou sem douklízela, umývala sem okna, vytírala, atd.. Vážně nevím, kde se ve mě bere tolik energie :D Teď konečně moje očekávané PLL a Teen wolf ♥ Miluju Stilese!! Pak brzo spát, stejně nemám co dělat a řeknu vám, po 6 hodinách spánku se pracuje uplně jinak, než po nějakých 2-3 :) Snad nebude o víkendu vedro, tak rááda bych se vyspala min. do 12..

Většina z vás zná PLL.. ale díváte se někdo i na wolfa? jak mě to ze začátku nebavilo, tak mě ta druhá řada chytla :D))


18/07/2012

18. července 2012 v 15:55 | K. |  Diary
Čaute :) Omlouvám se za neaktivitu, ale včera sem neměla energii absolutně na nic. Jelikož je venku zima (což mě teda maximálně vyhovuje), měli sme v práci zavřená okna, tím pádem sme 8 hodin čuchali barvy, ředidlo.. Bylo mi špatně celý den. A taky moje USB na mobilu, no škoda mluvit. Neskutečně se těším na nový foťák..

Dneska už v pohodě, ségra odjela ke kámošce, takže mám klid. Skvělě sem se vyspala a nejsem ani trošku unavená :) To se mi moc často nestává, takže toho musím využít - začínám s učením.. o víkendu to vidím na výlet do Brna, jen tak se podívat.. No nic, jdu na balkón pokračovat v ekonomice :D Tak se zatím mějte ozvu se později :)

Včera sem si udělala do práce výborný těstovinový salát!,)) Jak já miluju tyhle jednoduchá jídla, hlavně kukuřici!♥

Takové ty velice propracované obědy, když není doma nikdo, kdo by uvařil, známe.. :D

achjo... hold když je někdo blbej ;D

16/07/2012

16. července 2012 v 17:53 | K. |  Diary
achjo! Hned od rána protivnej den.. V práci k nám přiřadili jednu holku, kterou opravdu nemusím už od mala.. a teď s ní mám trávit 40 hodin týdně?! :D No děkuji pěkně. Ale žádné stěžování, vždycky kolem sebe budu mít lidi, kteří mě rozčilují už od pohledu, nedá se nic dělat. Dále mě čekalo víc jak hodinové čekání na úřadě, ale za to mám konečně novou občanku, oproti té staré je uplně kráásná! :D

Jedna z mála pozitivních věcí na dnešku - návštěva drogerky, za peníze od babičky sem si splnila 2 věci z výplatního seznamu. Zbytek šetřím .. :D ale tak, znám se.. No nic, jdu si lehnout k nějakému seriálu nebo filmu a odpočívat :) zítra mě opět čeká budíček v 4:45..


14/07/2012, článek 2.

14. července 2012 v 18:01 | K. |  PhotosMiluju tohle počasí...

14/07/2012

14. července 2012 v 11:58 | K. |  Diary
Přeju vám krásné sobotní ráno! (nevadí že je skoro 12) Po dlouhé době sem se krásně vyspala, navíc je příjemně chladno, prostě super :) Mám za sebou půlku brigády a je mi fajn :) Dnešek vidím jako odpočinkový den. Zítra jedem k babičce.. nějak extra se mi nechce, ale je to jen jeden den, tak co..

No nic, tak se zatím mějte, já se jdu po naší skvělé balkonové snídani dívat na pohádku :D (Na vlásku).


11/07/2012, článek 2.

11. července 2012 v 18:04 | K. |  Others
Vlastně nemám v plánu nic neobvyklého :) Za co byste utratili výplatu vy? Umíte šetřit? Já teda bohužel ani nááhodou :D
Z většiny klasika, nové clipy už jsou potřeba, bez silver šamponu a spreje na žehlení si to taky už nedokážu představit. Orofluido a Wonder - to bude pro mě novinka, hodně ste psali, že vám to pomáhá na zničené vlasy, tak to musím vyzkoušet! :) Snad mě to taky tak nadchne.

Ty boty miluju hned od prvního pohledu! :D To samý s kabelkou, nějaké oblečení - samozřejmost.
Nevím jestli si pamatujete, ale tenhle foťák sem si kupovala i minulý rok, bohužel, rozbil se mi display.. ale jelikož sem s ním byla spokojená, jdu do něj znova, je celkem levný a bohužel, zrcadlovku si zatím dovolit nemůžu :D)) Taky nemůžu zapomenout na výlet do Vídně, kde si dám skvělý Starbucks♥) A Slovensko, za těma našema švédama!


11/07/2012

11. července 2012 v 14:50 | K. |  Diary
Dnešek je super, i přes to, že sem šla do práce absolutně nevyspaná.. asi do 3 do rána sem čučela do zdi a nemohla sem ani za nic usnout.. Cestou domů sme pěkně zmokli, lidi z aut se nám smáli :D ale to asi neví, jak miluju déšť a jak neskutečně osvěžující to bylo! Domata takovej klid! Všichni jsou u babičky, táta přijede večer ale hned půjde na noční, takže parááda! Příjde Lenka, uděláme si tortily, podíváme se na nové PLL a taak.. bude tu spát ať nemusím být přes noc sama doma :D

No nic, jdu si udělat Kafe, ať celý zbytek dne neusínám a pak hurá do Liddlu pro kuřecí prsa.. Zatím se mějte, dneska se ještě ozvu :)

Moje super pracovní snídaně :D))

10/07/2012

10. července 2012 v 19:12 | K. |  Diary
Zdravíím! Poslední dny se toho děje tolik a já tak nějak nestíhám.. Po práci jdu buď ven, nebo např. jak odneska - na několik hodin usnu. Ale nemůžu si stěžovat, to natírání mě celkem baví a jelikož sem tam s Lenkou a Bárou (stará známá :D), celkem to utíká :) a taky už jen 13x a čeká mě těšení se na výplatu! Dneska sme dokonce šli poprvé do jídelny na oběd, vaří tam fakt dobře :)

Zítra konečně ségra, máma a brácha odjíždějí a já budu doma jen s tátou a Lenkou, haha.. Pokusím se trošku míň kašlat na blog a zítra vám ukážu pár věcí, které už sem si vybrala za výplatu :D Myslím na to každý den, motivuje mě to ke vstávání :D Teď se dívám na Disney na Lvího krále, stejně nejlepší film! :D A samozřejmě kolem 11 spát :) Tak se zatím mějte!


8/07/2012

8. července 2012 v 17:46 | K. |  Diary
Tak vás zdravím po super víkendu :) Dnešek sem trávila skoro celý u vody - KONEČNĚ sem se opálila, mám z toho radost! :D)) Potom sme zajeli na tu nejlepší točenou zmrzku na světě a koupila sem si meloun a mozzarellu♥ Co víc si přát k fajn večeru na balkóně? :) Zítra zase pěkně do práce, těším se, protože vydělávat se musí!:D Joo a bude u nás na týden bydlet Lenka, jelikož všichni jedou k babičce, jedinej táta je doma a má noční .. né že bych se vyloženě bála, ale nechci být přes noc sama! :D navíc to bude sranda, když budem spolu vstávat do práce.. Už nás vidim, fakt :D