Červen 2012

30/06/2012

30. června 2012 v 20:13 | K. |  Diary


Dnešek mě opět strašně vyčerpal! Odpoledne sme byli u vody, já se snad NIKDY neopálím :( Ale fajn den! Potom sme zajeli s tátou do Tesca, podívat se po teplácích do práce :D NIC... alespoň sme si dali zmrzku :D teď sedím na balkóně a těším se, až zalehnu do postele.. Zítra poslední odpočinkový den.


29/06/2012

29. června 2012 v 15:28 | K. |  Diary
Taak vám všem přeju krásnej začátek prázdnin! :D A zároveň se pomalu loučím se svými, od pondělka práce + učení.. Dneska sem byla ve škole (zasee) podepsat datum reparátu a něco kolem maturity. Ségra přijela z intru, takže 2 měsíce nezažiju uklizenej pokoj :D Teď jen tak odpočívám, na večer půjdem ven :))

A jestli je něco, co mi opravdu chybělo - tak je to studenej meloun ♥ :D))


28/06/2012

28. června 2012 v 6:02 | K. |  Others
Taky tak rádi projíždíte staré fotky, o kterých ste ani nevěděli, že ještě existují? .. Já to miluju! Kolikrát nevím, jestli se smát a nebo brečet :D např. když vidím ty 'úchvatné' retuše apod.. stydím se za sebe, fakt :D ale co no, všichni sme měli 15..

Tábor - vždycky ty nejlepší zážitky z celého léta! Do teď si pamatuju ty hlášky, průsery a všechno.. Nejvíc se mi líbilo, že se tam spolu bavili lidi, kteří by spolu jinde ani nepromluvili. Jezdili ste taky na tábory? jestli ne, o hodně ste přišli! :D


Ty naše cesty, ať už do Brna, do tesca a nebo OMYLEM do Rakouska :DD


Haha :DD V levo prosím moje STRÁÁŠNĚ DRSNÁ první FB profilovka :D Modré vlasy?! vážně nevím, co sem na tom viděla, ale věřte mi - v té době sem z toho byla unešená :D a v pravo bruneta s prvním tričkem z New yorkeru :D

27/06/2012

27. června 2012 v 18:04 | K. |  Diary


Dnešek bereme jako takové rozloučení s prázdninama, když od pondělka nastupujem do práce, je to vlastně taková naše poslední "balkónová kalba" :D )) Jinak sem samozřejmě půl dne prospala, haha.. bude mi to chybět! ..

26/06/2012, článek 2.

26. června 2012 v 9:04 | K.
Taak, brigáda zařízená! :) Nakonec to vyšlo a vzali nás - obě! Mám fakt radost, protože peníze potřebuju víc, než kdy jindy. Před chvilkou sem se vrátila od toho novýho doktora, to vám povídám, k němu bych nešla ani kdybych umírala :D je hroznej! A lidi v čekárně mě taky štvali.. pokaždé když někdo přišel, tak pozdravil a oni jen čučeli a nic?! Jediná já velice DOBRÝÝ DEN :D hlavně že si starší lidi pořád stěžují na nás, jak sme nevychovaní, no nic.. :D

Teď si půjdu lehnout, přišla na mě únava.. asi nějakej film, nebo tak.. a jestli se vzbudím a bude svítit, tak se vyvalím na balkón :D To vám přísahám, že já se letos opálím!!!! :D (jooo, hned co sem tu větu dopsala, tak se zatáhlo, tak nevim :DD)


26/06/2012

26. června 2012 v 5:44 | K. |  Diary
Přeju vám všem krásné ráno :) jak si užívát to vstávání, když víte, že je to váš poslední týden? :) škoda že já už tohle těšení se na prázdniny (snad) nezažiju :) Poslední dobout blog docela zanedbávám, ale to víte.. když je čas - není nálada a naopak. No nic, před chvilkou sem dojedla skvělou snídani, kolem 6 jdu k doktorovi (ať nemusím čekat) - mám dneska nějaké zařizování ale o tom více později :) Celou noc sem nespala, tak snad to nějak zvládnu! Dneska se ještě určitě ozvu.


24/06/2012

24. června 2012 v 10:46 | K. |  Diary
Čaute ,)) Včera se mi opravdu nechtělo psát, neměla sem náladu. Když si představím, že za pár dní sem mohla nastoupit na brigádu, no nic. Musím to brát z té lepší stránky (až nějakou najdu, dám vám vědět) :/ Možná tak jedině - že pojedu jako za starých časů k babičce :D budem grilovat a taaak :) a taky budu mít víc čas na... UČENÍ :D

Nojo, vlastní recept. Znáte to, náházíte do mixéru všechno, co zrovna najdete, nějaký banány, mléko, led, zmrzlinu :D Ale tak, dobrý to bylo!

A naše drahé Slunce, které si ze mě asi dělá srandu, nebo už nevím :) Vždycky když mám možnost, jet se koupat - milostivě zaleze :D a na druhý den si zase vesele svítí a vzbudí mě, DÍKY :D

22/06/2012

22. června 2012 v 20:06 | K. |  Diary


Spánek do 11, pak sem upekla skvělý rohlíky se sýrem, procházka, teď nějaké filmy a spáát. A ani mi nevadí, že je 2 měsíční výročí co sme byli se švédama a nepijem :D)) Snad bude zítra na koupání!!

21/06/2012

21. června 2012 v 12:53 | K. |  Diary
Čaute :) Včerejší den mě tak vyčerpal, že sem neměla sílu ani na ten článek, fakt! :D Prvně sem šla do školy vyplnit tu příhlášku, samozřejmě není nic lepšího než v tomhle počasí čekat někde ve střeše půl hodiny! Pak příjdu domů a zjistím, že sem nechala před kanceláří tašku s věcma ze skříňky :D Naštěstí mě vzal táta autem :)

Odpoledne sme se jeli koupat, voda byla strašně teplá, takže mě nějak převratně neosvěžila :D ale bylo to fajn, škoda, že je to tak daleko.. Ale o víkendu musíme určitě zase zajet :) .. Večerní bouřka taky nic moc a dnešek mám v plánu strávit doma! Konečně se podívám na nové PLL, uklidim ten neskutečnej bordel, posedím na balkóně a tak.. znáte to :D))19/06/2012

19. června 2012 v 15:25 | K. |  Diary
Dnešní den pravděpodobně patří k nejhroším za poslední dobu! Hned po ránu se dozvědět, že brigáda, o které ste si mysleli, že je na 100% jistá - asi nevyjde. Pak projet v tom nesnesitelným vedru celou Břeclav a zjistit, že nic jiného neseženete, no vážně, super! Myslela sem, že si spravím náladu alespoň pečením - no jasný, spálila sem se asi 3x! Dneska fakt nemám svůj den. Teď budu už jen ležet u televize s noťasem a pít cokoliv s ledem! Protože co jinýho se dá v takovym posranym vedru dělat, že jo! Na nějaký koupání apod. nemám absoulutně náladu..


A jelikož dneska fakt nemám náladu na nervování se s mým "super funkčním mobilem" tak jen písnička, kterou za poslední 2 dny poslouchám FURT! :D))


18/06/2012, článek 2.

18. června 2012 v 19:10 | K. |  DiaryOdpoledne sme se jeli podívat k vodě, ať nejsme celý den doma :)) přístě si vemu plavky a určitě tam vlezu :D u břehu je ta voda sice docela hnusná, ale pak dál už v pohodě.. a furt lepší než ty přecpané předražené koupáky! A taky sem si naplánovala, že se zítra budu opalovat na balkóně, uplně nesnáším, jak sem bílá, fuj.. Tak doufám, že nebude jak naschvál hnusně! :D No nic, teď ulice, pak Harry, Hotel a dobrou :D mějte se!

18/06/2012

18. června 2012 v 12:59 | K. |  Diary
Dneska sem se překonala a vstala už v půl 8 (samozřejmě né dobrovolně) vůbec sem nebyla unavená, což je divné.. Ale i přes to - do té školy sem to nestihla, Lenka spala dlouho a samotné se mi tam nechce :D tak ve středu, no :) Teď jdu s tátou do tesca a pak určitě ven :)


17/06/2012

17. června 2012 v 19:47 | K. |  Diary
Čaute :) Konečně mám po celém dni alespoň trošku energie na článek :D)) to sme tomu včera zase dali, achjo.. Skoro celý den mi bylo špatně a ještě to vedro k tomu, fuj. Pomalu sem ani nevylezla z postele, dívala sem se na Harryho ( v tom budu taky pokračovat večer). Teď sedím na balkóně, už tu nesvítí a příjemně fouká vítr, tak pohoda :) A taky sem se pěkně vynervovala při smažení vajíček! :D to se mi dlouho nestalo, abych je takhle zkazila! :D

Zítra musím do školy vyplnit znova :D... přihlášku k maturitě, no stráášně se mi tam chce, fakt! ale naštěstí až kolem 12, tak se alespoň vyspím! :D


16/06/2012, článek 3.

16. června 2012 v 19:07 | K. |  Diary
Taky vám příjde všechno 100x vtipnější, když si lehnete na záda? :D Nám teda joo! dnešek je fakt fajn, i když ne zrovna 2x fotící den. No nic, dáme si tousty a jdem zase ven, tak zítra, měje se :)16/06/2012, článek 2.

16. června 2012 v 16:56 | K. |  Diary
Tortily se povedly, shake taky.. na balkoně krásně fouká vítr a za chvíli jdem ven, akorát teda nevím jestli s náma půjde i moje drahá ségra, protože se momentálně uplně bezdůvodně urazila :DD No nic, ozvu se později.
16/06/2012

16. června 2012 v 10:43 | K. |  Diary
Krásné slunečné ráno! :)) včera sem neměla absolutně náladu na psaní článku.. dneska je to o 100% lepší. K obědu si udělám svoje milované tortily, konečně si vemu tu novou sukni a uděláme si fajn den, ne že ne!

Co vy, nějaké speciální plány na víkend, když má být hezky? :)


14/06/2012

14. června 2012 v 19:04 | K. |  Diary
Dnešní - po dlohé době slunečný den sme využili na procházku do Lednice. Jelikož sme šli lesem, potkali sme asi milion brouků, pavouků, žab, komárů .. Ztratili sme se, takže sme šli asi tak 2x delší cestou a nakonec sem z Lednice napsala tátovi, ať pro nás přijede, tu cestu zpátky bychom fakt asi nedali :D Přece jenom, na kole je to jednodušší.

Tak snad bude zítra zase hezky - prý mají být vedra, achjo .. teď už mě čeká jen odpočinkový večer, mějte se,))


13/06/2012, článek 2.

13. června 2012 v 17:54 | K. |  Others
Tak jo, nakonec sem se dokopala a nafotila těch pár nových věcí. Sem se vším max. spokojená :) akorát bych toho chtěla tak milionkrát tolik :D no, po výplatě :)

A jinak, zjistila sem, že už začali dávat novou řadu Teen Wolfa - ta první mě sice nějak extra nenadchla, ale ty nové díly jsou dobré! Bohužel, zatím jen 3.. Takže se půjdu dodívat a pak konečně PLL, mějte se :)

Nejlepší, nejpohodlnější pod tílko, na sedění na balkoně :D))

Na to, že sem čelenky (nebo jak to nazvat) nikdy nějak extra nenosila, tyhle miluju, fakt! :D hlavně tu červenu, strašně se mi líbí hlavně k červené rtěnce!:)

Tak alespoň jedna věc v téhle skvělé barvě :)


A tuhle sukni sem taky milovala hned na první pohled!:D)) už by se mohlo oteplit..

13/06/2012

13. června 2012 v 13:03 | K. |  Diary


Čaute :) včereší Brno mě tak unavilo, že sem se opravdu nezmohla ani na ten článek! Koupila sme si pár věci, pak to třeba vyfotím, ale nevím - je furt zataženo. Začínám mít už docela averzi na tohle počasí, trocha toho slunce by fakt neuškodila.. (ale né pařáky prosíím). Byla sem s tátou v tescu, ani pořádný jahody nemaj, achjo.. v plánu mám snad už jen procházku a nové PLL. Ozvu se později :)

11/06/2012, článek 2.

11. června 2012 v 16:44 | K. |  Diary
Neříkám, že jsem z té nové fotky nadšená, to fakt ne :D ale pořád si říkám - 100x lepší jak ta první, nemyslíte? :D Joo, to byly časy, když sem se nemalovala a nic.. (ne jak teď, že je zmalovaná každá 12 letá holka). Pořád si ještě někteří myslíte, že bych si měla dát hnědou? :D .. fuj, už nikdy víc tmavé vlasy, přísahám.. ovšem ten přiblblej výraz mi zůstal :D )

Dneska už článek nebude, zítra jedem do toho Brna, sice bych ráda napsala ráno, ale jak se znám - nebudu stíhat :D takže spíš až večer.