Únor 2012

29/02/2012

29. února 2012 v 18:00 | K. |  Diary
Tak jo, středy obvykle moc nemusím, ale dnešek byl celkem v pohodě :) Po škole sem zas usnula, pak sem byla s tátou v tescu a jen tak sem se šla podívat do DMka, no nutně potřebuju samoopalovák, protože za chvilku bude jaro a nechci vidět ty svoje vybledlé ruce v tričku s krátkým rukávem, fakt :D

Teď se jdu naučit otázku, kterou mám na zítřek zadanou do účta, aspoň že je jen na 2 stránky :) a dneska už vážně půjdu spát dřív jak v půl 3 .. protože to vstávání si fakt nedávám.. Zítra čtvrtek - nejhorší den, ale tak nebudu negativní! :D sem ráda, že už je tady konečně březen! letošní zima byla vážně o ničem..

- a 3x fuj fotkám focených za lampičkového světla..

28/02/2012

28. února 2012 v 20:31 | K. |  Diary
čaute :) dneska píšu pozdějš než obvykle, byl to hroznej den, už od rána.. První 2 hodiny ve škole sem myslela, že buď umřu na bolest břicha, nebo na bolest hlavy a pozvracím se k tomu. Fakt, tak blbě mi dlouho nebylo. Naštěstí sme měli jen 5 hodin, takže sem byla doma brzo. Jediné na co sem se zmohla, bylo PLL a pak sem usnula a vzbudila sem se před chvilkou..

Udělala sem si čaj a až dopíšu článek, podívám se na něco do školy, učím se teď každý den to snad není možný :D
- Ještě jedna fotka ze soboty (žádné jiné nemáám a prázdné články se mi nelíbí :D), pravý opak dnešního počasí..

27/02/2012

27. února 2012 v 16:54 | K. |  Diary
Čaute, tak jak ste přežili pondělí? :) u mě docela v pohodě, ve škole to uteklo, venku je hezky.. celý den přemýšlím o tom, kolik nových věcí potřebuju :D V březnu si odpustím všechny blbosti jako jsou rtěnky, řasenky apod. a koupím si aspoň nějaké boty na jaro a nějaké tričko :)

Plán za zbytek dneška je jasný, naučit se 2 mat. otázky do EKA, vyžehlit si košili na ráno a pak se budu dívat na Hellcats - začala sem včera, zatím jsem u 4. dílu a celkem mě to baví, lepší jak nic :D))

Dneska sem byla v drogerce, vybrala sem si jen jeden lak :/ zamilovala sem se ještě do jednoho - fosforově žlutého, ale k němu teď nic nemám, tak si ho koupím později.. :)

26/02/2012

26. února 2012 v 12:41 | K. |  Diary
Protože sem se právě vzbudila, máma není doma a tátove kuchařské umění stojí za nic. Obědvám snídani :D Boože, dnešek mi sotva začal .. a už by klidně mohl skončit. Venku je zas hnusně, nemám na nic náladu, ségra už mě sere :D už aby vypadla na intr!! rozmazlenec to je, ne že ne.. Já prostě nenávidim neděle :D
Takže vidím to asi tak, že si zase zalezu do postele, s nějakou tou ekonomikou a mým milovaným zeleným čajem (náhrada za kafe, protože už mě nebaví jak v noci nemůžu spát), budu projíždět norský blogy (a závidět jim) a hledat nějaké typy na filmy, ať mám aspoň večer u čeho usínat.. Tak se zatím mějte, doufám, že máte lepší neděli než já!

25/02/2012, 2. článek

25. února 2012 v 18:27 | K. |  Photos
- Jen tak, z procházky :) Před chvilku sem se vrátila z bruslení - já nevim jestli je to těma tupýma bruslema, nebo mýma dřevěnýma nohama?! :D Ale mě to prostě nejde!!! Nechápu, jak může někdo říct, že je to stejné jako na kolečkových.. NENI PROSTĚ! :D Teď si jdu lehnout k nějakým filmům.. (pokud se teda uložto vzpamatuje :D) a brzo spát! Zítra se chcem učit, tak sem na nás zvědavá, snad nám to vyjde!:D

25/02/2012

25. února 2012 v 13:58 | K. |  Diary
Miluju tyhle dny, kdy se vzbudím v kolik chci já a ne v kolik přikazuje debilní budík! Pak si dám sprchu, k obědu táta přinese pizzu a já se za zvuku svojí oblíbené písničky chystám na procházku - když je venku tak krásně! Opravdu, dnešek se mi líbí!:D))

Teď se teda jdu projít a ve 4 jdem na zimák bruslit, tyjo.. kéž bych ani jednou nespadla! :D Joo a ani si nedokážete přdstavit, jakou mám radost z toho, že můžu vyjít jen v jarní bundě, místo toho ošklivýho kabátu!

24/02/2012

24. února 2012 v 16:42 | K. |  Diary
Konečně!! :) ani nevíte, jak sem se těšila na konec tohodle hroznýho týdne :D teď jdu nakoupit pár věcí, přece jen - máme co oslavovat :D tak se mějte :* Tady ještě 2 super kvalitní fotky z webky :D

23/02/2012

23. února 2012 v 19:34 | K. |  Diary
čaute :) tak dnešek - strašně vyčerpávající. To je taky důvodem toho, že píšu až teď, nemohla sem se ani za nic vykopat z postele :D tentokrát se těším na víkend víc než obvykle, snad se konečně pořádně vyspím..Teď jen přežít pátek a modlit se, ať mě zítra nevyvolá z ekonomiky :D a budu spokojená.

Teď si půjdu udělat velký kafe♥.. nachystám si věci na zítra a zbytek večera budu trávit na facebooku (zas pro změnu) a s mámou u zoufalek :D A kdyby ste byli tak hodní a poradili nějakou dobrou romantickou komedii - novější, tak bych byla fakt moc vděčná!:D
Joo a víte jak sem psala, že už mě blog moc nebaví? Tak to mě přešlo :D já bych bez toho už nevydržela asi :D))

22/02/2012

22. února 2012 v 17:57 | K. |  Diary
čaute :) tak dnešek - ničím zvláštní.. ve škole sem to přežila, odpoledne sme pekli muffiny, tentokrát se fakt povedly :D.) a teď si trochu odpočinu a pak se podívám na příklady do ekonomiky. Zítřek bude hroznej!! ..

Neskutečně se těšim na víkend!! ♥

21/02/2012

21. února 2012 v 17:58 | K. |  Diary
Dneska stručně. Před chvilkou sem se vrátila z procházky s Nerem (není to můj pes), teď se jdu podívat na účto a pak nové PLL (s angl. titulkama). Nějak mě ten blog přestává bavit..


20/02/02010, 3. článek

20. února 2012 v 21:19 | K. |  Diary
Jako každý večer na mě šla taková ta moje depka.. a vím, že nejsem jediná. Takový ten pocit, že je všechno na nic, že máte hroznej život apod... a víte co mě tak napadlo? BLBOST! většině z vás, co tak čtu na FB, nebo na blogu má sotva 18 roků.. jak můžete mít "zničenej život"?! dyť ste teprve žít začali :D Tak se vyserte na ty vaše lásky nelásky - teď si třeba říkáte, jak bez něj nemůžete žít.. NO to přejde, takovejch ještě bude ;D

Rozhodla sem se žít šťastně a pozitivně, haha! :D těším se na duben, až si nakoupím nový hadry k narozeninám, těším se na brigádu, na dovolenou ve Švédsku a na milion dalších věcí! co bych se v 18 nervovala jak nějaká 40 letá rozvedená zadlužená alkoholička :D:D

NEdoporučuji

20. února 2012 v 14:20 | K. |  Others
Většinou vám tu píšu o věcech, s kterými jsem spokojená. Tentokrát bohužel ne! Tahle řasenka je uplně na nic!! Na první pohled sice zaujme vzhledem - je krásně zlatá. Kartáček se mi taky zalíbil - velké mám ráda, navíc není gumový..

Ale bohužel, jediné co tahle řasenka umí, je slepit řasy v jednu a ušpinit celé oční víčko..je strašně tekutá!! jediná naděje je, že "zestárne" a ztuhne, pak by třeba byla v pohodě. Tímto se mi jen podtvrzuje, že ne všechno co je dražší musí být lepší!.. moje řasenka od essence je o stovku levnější a lepší sem nepoznala. Některým tahle možná vyhovuje, za mě teda rozhodně NE.


20/02/02010

20. února 2012 v 8:30 | K. |  Diary
Nesnášíte pondělky? mě nevadí, mám na 9 - takže všechno pěkně stíhám, mám v pohodě předměty a v půl 2 jsem doma :) Dneska mám nějakou dobrou náladu a to taky díky téhle písničce :D No nic, tak já jdu a ozvu se po škole :)

je tak strašně chytlaváá... Justinovi a Seleně to spolu sluší, fakt.. a Ashley je kočka :)

- Fotku berte s rezervou :D je po ránu a sem skoro nenamalovaná, poslední dobou sem si oblíbila líčení ve stylu "jen horní řasy" je to pohodlnější na odličování a takové přirozenější + se nerozmažu :D jen na fotkách to vypadá trošku "vyblitě" no.. co už

19/02/2010, 2. článek

19. února 2012 v 21:16 | K. |  Others

- Tak jo, už vážně nevím, na co bych se samou nudou podívala.. na jednom blogu sem narazila na tenhle film, tak hned co se mi stáhne, zkusím se na něj podívat a potom spát :) Po dlouhé době romantická komedie.. tak třeba mě to i bude bavit :D

19/02/2012

19. února 2012 v 19:26 | K. |  Diary
Nojo, kašlu na to, já vím :D dneska se žádné focení na nový design nekonalo, nemělo to cenu když bylo venku hnusně.. takže místo toho abych se nervovala nad desingem, tak řeším velké make-upové dilema :D

Rozhoduju se mezi těmahle třema, ten prostřední mám teď a jsem s ním spokojená - ale zas, proč nevyzkoušet něco jiného :) četla sem pár recenzí - ale co z toho, každému vyhovuje jinak :D jeden napíše, jak je na nic, druhý zase, jak je super..

Ale tak zeptám se i vás.. jaký byste si vybrali, hm? :D))

18/02/2012

18. února 2012 v 17:28 | K. |  Diary
Tak jo, konečně se ozývám!:) ale jen tak na rychlo, musím si jít zopakovat to, co mě dneska Domča učila :D účto a nějaké ty příklady.. a cestou domů sem si koupila konečně nové labello, takže konec suchým rtům :D))

Zítra si přivstavu, udělám nějaké fotky - snad a pak nový design, takže budu přidávat zase naplno :)) Zatím se mějte a hezkou sobotu. :)

16/02/2012

16. února 2012 v 18:26 | K. |  Diary
Měla sem teď takové 2 dny přemýšlení a depkaření.. znáte to, takovej ten pocit, že byste se nejradši na všechno vykašlali. Tentokrát se to týkalo konkrétně školy, fakt sem na vážno přemýšlela, že se na to vykašlu, protože pochybuju že já někdy odmaturuju. Samozřejmě mi všichni řekli, že jestli to udělám teď, 3 měsíce před koncem, tak jsem blbá.

Nechala sem si to uležet a mají pravdu no.. musim to min. zkusit :) na víkend asi pojedu k Domči, s ní se mi učí dobře..

14/02/2012, článek 2.

14. února 2012 v 21:29 | K. |  Diary
Sice už tak napůl spím, ale stejně čekám na Gustíka :D tak sem si řekla, že ještě napíšu :) V takku sem si vybrala pár věcí, sem spokojená. Fotky konečně za normálního světla (fotila sem to cestou domů :D), dneska bylo hezky :)

Už sem se díval ana nové PLL♥ nejlepší :) (dívala sem se s anglickýma titulkama, české nevim jestli jsou). Gossipky mě už nějak nelákají.. nevim, už mě to tak nebaví..

A teď už k fotkám :)
- No nic, jdu si lehnout.. tak se mějte, zase zítra :D:))

14/02/2012

14. února 2012 v 13:12 | K. |  Diary
No tak konečně doma ze školy! sice to bylo jen 5 hodin, ale i tak. Dneska se mi po dlouhé době podařilo vstát včas, takže sem stíhala umyt hlavu, snídani a všechno, musím se pochválit :D

Teď jdu na nový díl zoufalek a pak jdem do Takka, potřebuju nějaké naušnice a tak, šak znáte to :D Dneska se určitě ještě ozvu.

13/02/2012

13. února 2012 v 15:36 | K. |  Diary
Taková kuchařka je ze mě!:D)) celý den sem na ty moje milovaný tortily měla chuť! Ve škole hrozný, klasika. Tak alespoň, že sem tam vydržela celý den :) Teď jdu na odpočinek u PLL a pak se podívám na ekonomiku :) Ozvu se později ..