Leden 2012

29. ledna 2012

29. ledna 2012 v 15:00 | K. |  Diary
Ani byste nevěřili, jak neskutečně se mi do toho nechce! Ale když vidím, kolik toho je a představím si, že mám ještě další 3 předměty.. no nic, je prostě nejvyšší čas.. Tak snad mi to do té hlavy aspoň trochu poleze!

Pitomá maturita, fakt!!! nemáte nějaké osvědčené učící metody?! :D Pořídím si na to nějaké prášky nebo něco asi.

28. ledna 2012

28. ledna 2012 v 20:24 | K. |  Diary
sem zklamaná! v těch obchodech tady maj hovno.. musím co nejdřív aspoň do Brna.. a jinak, dobrej den, rychle utekl :) Teď čtu statusy spolužáků o plese a ani mě nemrzí, že tam nejsem.. A nemám nějak na dlohý článek náladu, takže to vidím na sprchu a spánek - sem vyčerpaná! :D))

- Tentokrát zase pro změnu na čaj!♥ a to mi zelený nikdy nechutnal..

27. ledna 2012

27. ledna 2012 v 17:59 | K. |  Diary
Konečně! (celý den mi ta trapná písnička hraje v hlavě) :D dneska to bylo ve škole strašný, byla sem hrozně protivná a znechucená (ještě víc jak normálně), takže sem byla na všechny hnusná :D "pardon" ... Ale konečně tu máme krásnej odpočívací víkend!:)

26. ledna 2012

26. ledna 2012 v 17:48 | K. |  Diary
Ty brďo, v tý škole sou fakt samý blbečci :)) Fajn beru - mám důtku, jo dobře můžu si za to sama :D je mi to více méně jedno.. ale sere mě ta nespravedlnost a demence naší třídní, to teda maximálně! poslední 4 měsíce nebo kolik.. a čau! i kdybych ten čtvrťák neudělala, tak ho znova nepůjdu..

No dost už o tom, dnešek je prostě na nic.. jdu si dat peeling (už nezapomínám):D a lehnout si k Black swan. Dík bože, že je zítra pátek!!

25. ledna, článek 2.

25. ledna 2012 v 19:38 | K. |  Diary
To odpoledne vždycky tak uteče! a večer ještě rychlejš.. každopadáně, dneska chci spát brzo - zítra je náročnej den! :/ kdoví jak se mi to podaří, potom co sem vypila velký kafe a colu..

A po hrozivém zjištění, že neumím pořádně uvařit ani vajíčka.. si dám max. citronovej čaj a zalehnu k seriálům! Viděli ste nové PLL? úžasné! jen nesnáším jak to vždycky v tom nejlepším skončí! a gossipky taky dobrý :)

No nesnáším fotky za "umělého" světla.. ale je to nejlepší věc co sem kdy na obličej měla :) kéž bych si na to vzpomněla víckrát jak jednou za týden!

25. ledna 2012

25. ledna 2012 v 14:00 | K. |  Diary
Po škole sme šli pro lístky na ples základky, teď si jdu uklidit a pak se asi podívám na účto, když ho máme zítra nekonečných 5 hodin!! z toho jednu píšem, no bezva!!

Jo a taky docela mě štve, že zrušili to megavideo a tak! že prý chtějí zrušit i facebook? to mi příjde jako blbost, protože tam se nic nelegálního nedělá, ne? :D .. ale bez ulozto budu taky docela v háji..

24. ledna 2012

24. ledna 2012 v 16:36 | K. |  Diary
Je mi smutno, když si vybavím, že před měsícem sem touhle dobou ležele přecpaná cukrovím u televize, s krásným týdnem prázdnin před sebou!! No coo, za 11 měsíců zas! Dneska je mi strašná zima a to ještě musím do Alberta :/ nevadí, pak si udělám čaj a podívám se na nové díly seriálů, možná si napíšu esej do konverzace a mohla bych tam zas jednou zajít :D

23. ledna 2012

23. ledna 2012 v 19:10 | K. |  Diary
Jo, dnešní den je vtipnej.. nebo spíš k pláči?! Opravdu na to jak pořád dokola melou jak sme "výběrová" střední škola, tak mi to příjde spíš jak banda dementů!! Každej vám řekne něco jiného - prase aby se v tom vyznalo!! a za nejhorší sme samozřejmě my, no to čau :D

Aspoň že mám kiwi!:D joo, ještě mi tam chybí jahody.. ale takový luxus jako jahody uprostřed ledna - to si nemůžu dovolit!:D.. a to počasí? to mě taky štve, co to jako je 6 stupňů v lednu?! přesně jak řek můj švédskej kámoš "That's not winter"!!
-Jo a k předchoz. článku - nejsme sestry!! :D a nevím, kde vidíte tu podobu..možná sme podobný typ - stejná barva vlasů a tak.. ale jinak si fakt podobné nejsme! :D i když, říká to víc lidí no..

22. ledna 2012, článek 2

22. ledna 2012 v 21:16 | K. |  Diary
Vždycky se směju, když se dívám na ty naše "pozy" na webce :D Jo a jinak, ty muffiny nebo co to bylo - byly dobrý, snědlo se to hned a na to že to stálo 20,- tak fajn :D Tyjo kéž bych dneska usla brzo..ať zítra ráno neumřu.

22. ledna 2012

22. ledna 2012 v 14:42 | K. |  Diary
Čaute :) dneska je mi oproti včerejšku docela líp, už jen ta hnusná rýma! ani za nic se mi nechce do školy, to se ví.. ale už "jen" 9x a mám jarní prázdniny, které se mi spojují s pololetníma - takže krásných 10 dní, no pomalu delší, než byly Vánoční. Těším se.

Dneska asi ven nevylezu, jak se tak slyším ten vítr.. před chvilkou sme se ségrou dodělali "cup cakes" nojo, z krabice :D beztak budou hnusný, ale vypadaj pěkně a na hodinku mě to zabavilo, tak proč neee že.. :))

21. ledna 2012, článek 2.

21. ledna 2012 v 16:43 | K. |  Diary
Před chvílí sme přišli z Delikany, venku už je takové spíš hnusné počasí - nic moc na to moje bolení v krku a smrkání!! a nejvíc mě štve ta tma.. No nic, jdu si dát večeři - žampiony se zeleninou a rýží♥ a pak si lehnu s čajem a nějakým pěkným filmem :) potřebuju to vyležet.. protože jediná věc, kterou nesnáším víc, než chodit do školy - chodit do školy, když sem nachlazená :D

- To už radši fotky z webky, než fotky focené bleskem! ať už je jaro a světlo!! :D (když už nesněží)

21. ledna 2012

21. ledna 2012 v 9:52 | K. |  Diary
Další den, který začíná skvělou náladou!! Ani nevím čím to je?! že by tím sluníčkem? :D no každopádně cítím, že dnešek bude dobrej :) Jediné teda co musím - uklidit .. a není mi zrovna nejlíp - bolí mě v krku a mám rýmu. Věřím ale, že trocha horkého čaje to spraví :) No nic, tak já jdu na ten úklid.

20. ledna 2012

20. ledna 2012 v 15:46 | K. |  Diary
Strašně pohodovej den dneska!:) teď si pochutnám na obědu (nojo, ve 4 odpoledne, nevadí) :D žádná škola, celej den se směju sebemenším kravinám.. večer upírci .. haha, dneska není na co si stěžovat.

A kdybych se dneska náhodou už neozvala - užijte si pátek! :*

19. ledna 2012

19. ledna 2012 v 18:31 | K. |  Diary
No ahooj :) tyjo ani nevíte jak sem chtěla včera napsat! :D ale prvně mi nešla "myš" na noťasu, pak mi nešel net a pak sem byla tak naštvaná, znechucená a všechno, že sem se na to radši vykašlala.
Už druhý den se od rána do večera dívám na Krok za krokem - fajn je, že ani nemusím dávat pozor a číst titulky :D Zítra - žádná škola♥)). Kvůli vlasům už taky nešílím, zničené jsou spíš ty "nové" takové ty nové krátké co rostou :D ostatní sou celkem v pohodě.

A taky vím, už na 100%, že zůstanu blond :D radši budu mít barvu, která se mi líbí, i když budu mít zničené vlasy navždy.. než mít sice zdravé vlasy, které by se mi vůbec nelíbily.. :)

17. ledna 2012

17. ledna 2012 v 17:57 | K, |  Diary
Čaute, dnešní den je pro mě takový spíš odpočinkový :) ve škole sem nebyla, odpoledne jen na chvilku venku a teď dodělávám angličtinu a chystám se na nový díl zoufalek a poté PLL (jeslti nenajdu titulky, tak se podívám bez nich :D). U gossipek sem si pobrečela, byl to fakt dobrej díl!:)

Zítra už do školy pěkně půjdu.. Jo a moc děkuju za vaše typy ohledně "uzdravení" vlasů.. zkusím asi ten wonder a hlavně teda omezím žehličku a pokusím se (i když vim, že pro mě bude strašnéé chodit s odrostama) nebarvit je tak často.. rozhodně ale musím říct NE variantě "ostříhej se".. (i přes to že vím, že je to nejlepší řešení) protože je mi jasné, že by mi ty vlasy nedorostly ani do délky, jakou mám teď..

Jo a taky se musím pochválit - první den "nového života" zatím dobrý!:D.)) jen tak dál, haha..

16. ledna 2012

16. ledna 2012 v 19:40 | K. |  Diary
Znáte vůbec nějaký horší den?! já teda né.. ve škole mě to štve, i když tam nejsem. Jak je možný že já mám průměr 3,5 a na vysvědčení 4 a někdo jiný má uplně stejný průměr (všechny známky sou za 100%), a má 3? ;) na matiku teda moc velkej frajer nejsem ale todle mi teda nějak nevychází milá paní učitelko ZASEDLÁ :D No nic, to si s ní ještě vyřídim..

Jinak prosim vááás!!.. Nevíte něco fakt dobrýho na zničené - suché vlasy? protože dneska jak sem to viděla, tak sem myslela, že se rozbrečim!! Vždycky sem měla zničené vlasy, ale teď? katastrofa jako ještě nikdy.. všichni mi píšete jak mám krásné vlasy, no to vůbec není pravda, krásné sou max. clipy, ne ty moje spáleniny :(( Takže žehličce i fénu dávám sbohem na dobu neurčitou..A taky bych chtěla nějakou změnu, třeba hnědý melír.. protože todle už mě nebaví, no sem sraab..

Teď se jdu dívat na "chceš mě chci tě" JOO zase :D je to můj oblíbenej tak coo no!

15. ledna 2012, článek 2.

15. ledna 2012 v 18:08 | K. |  Diary
Tak, a už je zase po víkendu, strašný.. Do tesca mě nakonec táta vzal, v DMku nic nemaj.. a navíc nechci dávat za řasenku zbytečně nějaké 300,- když mám svoji lásku za 70,- že :D Ségra už se balí na intr, až odjede tak si konečně uklidim (po víkendu neskutečnej bordel, vždycky!!). Pak si lehnu do vany, podívám se na něco do školy a do noci budu volat s G. na skypu :D))

Zítra konečně nové gossipky!!

15. ledna 2012

15. ledna 2012 v 12:11 | K. |  Diary
Někteří z vás máte už po obědě, někteří zas ještě spí.. já sem právě dosnídala :D Plány na dnešek? tak za chvilku si půjdu umýt vlasy, nachystám se a půjdu někam ven, jelikož je tam takové příjemné počasí. A nepište mi jak máte hory sněhu, akorát vám to závidím!!:D protože my tu máme duben.. Pak doufám, že mě táta vezme k tescu, potřebuju NUTNĚ do DMka :D A kdybych se něco málo naučila, taky by mi to vůbec nevadilo, že :D
-No to vám povím, ten topinkovač byl stejně nejlepším Vánočním dárkem :D zvlášť pro někoho, kdo je tak zdatný kuchař, jako já :D

14. ledna 2012, článek 2.

14. ledna 2012 v 20:34 | K. |  Diary
Ha, tak tu sedím přecpaná svýma oblíbenýma tortilama s kuř. masem. Měla sem na ně chuť už od novýho roku!! a alespoň nemusim jezdit do Brna do KFC na twistra :D Jooo ano, zase mám novej design, ale tento přísahám, že už tu nějakou dobu zůstane, poprvé po dlouhé době sem s ním fakt spokojená!:) A teď to vidím na vanu, film.. a spánek♥ - i když nevím jak usnu po těch 2l pepsi :D Zítra mě totiž čeká 'učící' den :D

No nic, tak si užijte sobotní večer, ať už venku, nebo doma u televize! za chvilku je tu zase pondělí.. achjo :(14. ledna 2012

14. ledna 2012 v 13:54 | K. |  Diary
Včera sem se neozvala, protože sem po škole usnula a na večer sem měla jiný program, než zrovna psaní článků.. .)) až na jednu maličkost to byl celkem fajn večer, to jo. A mám-li být upřímná, upíři mě už moc nebaví.. je to už takové o ničem, PLL je lepší :)

A k dnešku? No co říct, nestačím se divit, že sem vylezla v sobotu z postele před 9 a už v 11 byla venku, to se přece muselo zdokumentovat :D)) takže tady pár 'čerstvých' fotek (i přes to, že vypadají jako by byly focené na podzim). A teď musim uklidit, protože jak se tak dívám kolem sebe, tak katastrofa je slabé slovo :D A k obědu tortily a kuř. maso - jooooo :DD

Achjo, ten blog ty fotky vždycky tak znekvalitní.. :/

- Berte to tak, foukal vítr :D)) Jinak, dneska se určitě ještě ozvu!!